Sny, podświadomość, świadome sny
#5

Ja miałem ostatnio chyba świadomy sen, chyba... w sumie to dwa razy, najpierw była taka sytuacja, że byłem z tatą nad wodą i skakaliśmy z jakiś skałek, czułem w śnie, że jest to niebezpieczne ale nie mogłem jeszcze tego kontorlować. Potem tata wskoczył do wody i uderzył się głową o jedną z tych skał... powiedziałem sobie, nie to nie możliwe. Chce się obudzić i chce z tąd wyjść, włączyłem pauzę w śnie, zjechałem z opcji na dół w stronę wyjście, wybrałem tą opcje, potwierdziłem obudź się i trach, obudziłem się. Dziwne prawda? Nietypowe... kilka dni później miałem taki sen, że byłem na takim osiedlu tutaj gdzie mieszkam i była tam kuzynka i ciocia, co ciekawe kuzynka się do mnie tuliła i tak dalej i wtedy uświadomiłem sobie, że nie! Gdzież z kuzynką? Nagle zorzumiałem "o kurdę śnie..." i postanowiłem weź do kiosku obok co był i robić co mi się podoba, niestety chwilę później się obudziłem :/ czytałem właśnie takie artykuły na ten temat - i jest wiele wskazówek, słyszałem też, że między innymi na początku warto mieć obok siebie jakiś papier i ołówek, żeby robić notatki rano tuż po obudzeniu, gdy pamiętamy sny. Często część się powtarza i mózg po zapisaniu tej informacji na kartce, może to pamiętac i bd świadomi... jednak nie wiem czy to działa i jakie są dalsze zasady, czy próbował was ktoś takich rzeczy i udało mu się kontrolować swoje sny??
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości