Sny, podświadomość, świadome sny
#2

Witam,
Świadome sny przytrafiały mi się od dziecka i było w nich coś dziwnego, takjaby przejscie do innego wymiaru, mozliwe, ze w głab naszej podświadomości. Moje swiadome sny zaczeły się od koszmarów, kiedy gonily mnie jakieś potwory, wtedy jswiadomaialam sobie, ze jestem we śnie. Lubilam te sny bo migkam w nich latac, ale nie mialam pelnej kontroli, bo np chcialam uczyc latac inne osoby, ktore byly ze mna we snie, latalam do wysokosci 2 pietra i za kazdym razem kiedy sie budzilam obiecywalam sobie, ze polecę wyzej. W koncu mi sie udalo polecialam, wciągnal mnie wir, stracilam kontrolę nad tym co sie dzieje i czulam strach, a za chwile spokoj, bo byla. Juz w innym miejscu, obudzilam sie jako starsza babcia, przy moim lozku siedzial, moj brat- starszy dziedek, i moje dzieci ich twarze byly zamazane. Nadal wiedzialam, ze jestem we snie i ze jestem w swojej przyszlosci, poprosilam brata, zeby szybko przyniosl mi albumy ze zdjeciami, bo chcialam dowiedziec sie jak najwiecej o swoim zyciu, ale obudzilam sie.
Kolejny raz kiedy przekroczylam granice 2 pietra znowu wciagnal mnie wir, obudzilam sie w samochodzie w nocy, jechalam z mezczyna, wiedzialam, ze przed kims uciekamy, zapytalam sie co sie stalo i wtedy przed moimi oczami pojawil sie obraz. Mapa calego swiata, glos lektora jak nauczyciel geofgrafii pokazywal mi, co sie stanie ze swiatem, więkość wysep zniknie pod wodą, pokazal mi tez tsunamii w Japonii, Japonia tak samo zniknie, pozosqtana centrane czesci kontynentow. Wyjasnil mi, ze po wojnie powstana organizacje, ktqore beda chcialy za wszelka cene sqtworzyc czlowieka bez wad, bez chorob, nie bedzie milosci, zwiazki bedą dobierane na zasadzie kompatybilnosci genetycznej, rasa nie bedzie miala, zadnego znaczenia, male dzieci, jezeli zostanie wykryta jakas wada odrazu beda zabijane. Uciekalam, z tym mezczyzna zeby chronic nasze dziecko, ktore mialo wadę.
Kolejny raz kiedy podczas swiadomego snienia, przelecialam przez wir, pojawil sie mezczyna, ktory powiedzial mi, ze nasze sobowtory zyja w eoznych wymiarach, jezeli w jednym mam duzo pieniedzy, to nie bede miala szczekiwej rodziny, jezeli w innym mam szczesliwa rodzine, to nie bede miala pieniedzy, wszechswiat zostal tak skonstuowany, zeby byla zachowana rownowaga.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości