Czy to klątwa?
#1

Tak wierzę w klątwy i moc ich cofania....Jeżeli chodzi o czarcie żebro to prawda ,wielokrotnie mnie w nim kompano jak byłam mała.I otóż to weszłam na ten kącik ,bo mam prblem ze sobą,ze swoim życiem.
Jako dziecko chorowałam ,bardzo dużo osób o mnie mówilo,byłam ciągle obgadana.Wiele osób mnie skrzywdziło słowem ,marzenia legały w gruzach- nie pamiętam ani jesdnej sytuacji,gdy czegoś pragnełmi i udało mi się to zrealizować jakiś plan ,zawsze przesuwało się w czasie zawsze było pod górkę...z miłośćią tak samo -nie spojrzał na mnie ani jeden mężczyzna ,którego darzyłam sympatią - ani jeden.....tylko jeden związek ,ten w którym tkwię nieszczęśliwa - mam 28 lat, z każdej pracy mnie zwolniono....po prostu mam wrażenie,że ludzie mnie nie lubią choć nie jestem dla nich żadną konkurencję....jako nastolatka mówiłam- ja z moim szczęściem wyląduję w starej i śmierdzącej kamienicy i wylądowałam- i co przypadek ???? za dużo przypadków za dużo wszystkiego na nie o co chodzi ??? pomóżcie jeszcze jedno jako młoda dziewczyna ciągle szczekały na mnie psy to było bardzo dziwne ,że wszystkie psy mnie obszczekiwały ....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości