Dziwne historie związane z Aniołami
#33

Ja na niekorzyść tego wątku nie mogę podzielić się sensorycznymi doświadczeniami związanymi z aniołami, ale czasami dla podniesienia na duchu czytam sobie "Uzdrowieni przez anioły". Jestem pewna, że moje modlitwy są wysłuchiwane i w sytuacjach kryzysowych anioły bardzo pośrednio pomagają mi jakoś wykaraskać się z problemów. Uwielbiam czytać różne piękne historie innych ludzi, bo dają mi nieraz wystarczająco wiary. Czasami żałuję tylko, że nie potrafię lepiej odczytywać ich przekazów...wiele jest takich sytuacji, że nie wiem czy dobrze robię, nie wiem co powinnam robić, czasami zwrócenie się o pomoc przyspiesza moje podjęcie jakiejś odważnej ryzykownej ale skutecznej decyzji. Myślę, że praca z tarotem jest tutaj bardzo przydatna.
Moja mama prawdopodobnie widziała jakieś chmurki nad moją głową po przywiezieniu mnie do domu po urodzeniu. Twierdzi, że to były dobre duszki z tamtego świata, które chciały się ze mną jakoś na ten okres życia pożegnać Uśmiech Mam nadzieję, że są razem ze mną i mnie wspierają. Dobrze mieć taką opiekę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości