Olinda - TPP
#2

olinda napisał(a):Zadałam pytanie co jest dla mnie ważne moja data ur.30.01.1976
1.ARCYKAPŁANKA II (istota sprawy)
2.KOCHNKOWIE VI (to nie musi być moim celem ani powodem obaw)
3.PUSTELNIK IX (to jest teraz ważne)
4.GŁUPIEC 0 (następne doświadczenie)
Dodam że tworząc Tarotowy portret psychologiczny znajdują się również karty Pustelnik,Arcykapłanka oraz Głupiec
.Proszę o interpretację i oczywiście DZIĘKUJE

Ja mam pytanie "o co dokładnie chodzi w pytaniu" Uśmiech
Odnoszę wrażenie, że nałożyłaś na siebie dwie różne rzeczy,:
1/ rozkład "co jest dla Ciebie ważne", w którym na poszczególne pytania pojawiły się Wielkie Arkana jako odpowiedzi (tu mam pytanie, czy wróżyłaś z samych Wielkich Arkan, czy może z całej talii),
2/ oraz tarotowy portret psychologiczny - w którym wykorzystywane są karty Wielkich Arkan, zatem i Arcykapłanka, i Kochankowie, i Pustelnik,i Głupiec same przez się znajdą się w portretach psychologicznych.
Patrząc po Twojej dacie urodzenia i tworząc wstępny tarotowy portret psychologiczny to w dzieciństwie masz Siłę, w wieku średnim Maga, w wieku dojrzałym również Maga. W podświadomości Pustelnika, w świadomości Arcykapłankę, w nadświadomości Sprawiedliwość. Twoją misją jest Koło Fortuny, a środkami do jej realizacji Wisielec...
Jak najbardziej w portrecie pojawiają się karty, które wylosowałaś jednak pytania, na które te karty odpowiadają nijak się mają do portretu zatem może lepiej przenieść temat do wątku Nasze wróżby - jako takie, i na podstawie opisów kart umieszczonych tutaj <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l --> spróbuj sama dokonać wstępnej interpretacji Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości