Portret Partnerski
#1

Witam serdecznie Uśmiech

Mam prosbe o spojzenie na ponizszy wypociny Uśmiech Co prawda cos tam o tarocie wiem, ale pierwszy raz usiluje podejsc do tego ukladu. Jesli moge prosic o spojzenie i ewentualna weryfikacje.
Przede wszystkim w tym ukladzie wydaje mi sie interesujace, ze z jednej strony mamy dwie kart diabelkie, a z drugiej mamy dwie gwiazdy. Wiec z jednej strony mamy czystosc uczuc, emocji, przyjazn, a z drugiej diabelkie ze soba uwiazanie. Sama jestem ciekawa jak sie ten uklad potoczy... a zweryfikowac obiecuje bo tyczy sie on mnie. I jednego Pana

Rozklad wyglada tak:

XX+XX = 18 KSIEZYC----------------------------------------------------------------------------------------II + XVIII => XX ODRODZENIE
13-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------XXI + XVII => XVII GWIAZDA --------X+ V = XV DIABEL -------------------- IXX + XVIII => XV DIABEL
---------------------1--------------------------------------------2----------------------------------------3
---------------------------------IX + XXII => IX PUSTELNIK -------------------VII+I=>VIII SPRAWIEDLIWOSC----VII+XVIII=> cESARZOWA
--------------------------------------4--------------------------------------------------5----------------------------------7
---------------------------------------------------XVI + I = XVII
-------------------------------------------------------------6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------IV+VI => X KOLO-------------------------------------- V + II => VII RYDWAN
-------------------------------------------------------------8-------------------------------------------------------------12

Gdzies doczytalam, ze w partnerskim sie nie odwraca tych kart w przypadku zdublowania jak w przypadku indywidualnych, ale moze ktos tam na innych forach sie pomylil, w razie czego prosze mnie poprawic.

Dodam, ze u niego ta mnogosc ksiezyca, no coz gra na kilku instrumentach, i ogolnie pasja jego jest muzyka. U mnie swiat, rydwany dwa, no i jestem podrozniczka (dzieki temu ujazamiam ta moja pustelnicza slabosc). Wiec dwie indywidualistyczne osobosci sie spotkaly.

No ale do rzeczy:

1. Poczatek znajomosci to ogolna sympatia, poczucie ze lubimy osobe, przyjazn, podobamy sie (bardziej ja jemu na poczatku to tak odnosnie chyba postaci kobiecej na karcie). Tutaj chyba ta karta moze pokazywac na zainteresowanie soba nie na plaszczyznie seksualnej ale duchowej, komunikacyjnej?

2 - 10 + 5 = 15 diabel
No i potem zonk z gwiazdy nagle przechodzimy w diabla, no to moge potwiedzic, ze gdzies tam sie w miedzczasie pojawil seks, z jego inicjatywy. Ale polaczenie kola z kaplanem?

3 - 19 + 18 = 15 diabel
Ja Slonce on Ksiezyc – ksiezyc odbija swiatlo slonca? Czyli on daje artysm, emocje uczucia a ja bardziej rozwojowo? Egocentrycznie? Silna toksycznosc

4 - 9+22 = 9 pustelnik
Osamotnienie, kazde robi swoje.

5 - 7 + 1 = 8 sprawiedliwosc
Szczerosc? Czy wlasnie umiejetnosc balansowania miedzy swoimi pasjami – u mnie podroze, u niego tworczosc. Zrozumienie dla wlasnej odmiennosci

6 – Jak zwiazek sie bedzie rozwijal? 16 + 1 = 17 gwiazdy
NO chyba dobrze sie bedzie rozwijal, mysle, ze jak nawet nie bedzie relacji blizszej czy sie rozstaniemy to w przyjazni. I wlasnie tutaj mam tego zonka, bo z jednej strony okropne uwiazanie diabelskie, a tutaj juz czystosc emocji, relacji?

7 - 7 RYdwan + 18 Ksiezyc = 3 Cesarzowa
No wlasnie tutaj zupelnie nie mam pomyslu, co na pozycji zwiazku ma znaczyc cesarzowa? Mi sie kojazy z ciaza... ale przy tych diablach?

8 - 4 cesarz + Kochankowie = 10 kolo forutny
Go with the flow? W sensie plynmy z pradem?

12 - 5 Kaplan + 2 Kaplanka = 7 rydwan
Wspolne podroze to cos w czym bedziemy sie czuc swobodnie.

13 - Kaplanka + 18 Ksiezyc = 20 odrodzenie
14 - 20 odr +20 odr = 18 ksiezyc (zewnatrz)


Dziekuje serdecznie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości