Karty odwrócone

Adela napisał(a):Ciekawe dlaczego jeden i ten sam tarocista ,pan JWS, sprzecznie, interpretuje jedna i ta sama karte( bo przyplyw gotowki a jej utrata pieniedzy to chyba dwie rozne rzeczy)
Pewnie w ciągu tych 22 lat, które dzielą jedną i drugą książkę doszedł do nowych wniosków, stąd inne słowa-klucze. Uśmiech Interpretacje tej samej karty odwróconej w zależności od pytania i rozkładu, mogą być sprzeczne. 7 Denarów to karta małego lecz stałego dochodu, w odwróceniu może oznaczać, że np: renta zostanie odebrana, więc będzie to strata pieniędzy. Jest to także karta oczekiwania na pieniądze, więc w odwróceniu oczekiwanie może się przedłużać (stąd frustracja) lub można się w ogóle nie doczekać. Odwrotnością czekania jest także sytuacja, w której coś jest nieoczekiwane, stąd premia, nagroda, nieoczekiwane pieniądze. W zależności od pytania , usytuowania w rozkładzie, otoczenia trzeba intuicyjnie znaleźć odpowiednie znaczenie.
Adela napisał(a):Z powodu tych sprzecznych interpretacji, gdy pytalam kart, czy Kasha dostanie odszkodowanie i jako odpowiedz wypadla 7 monet odwrocona, to nadala nie jestem pewna, dostanie ,czy nie?
Jeśli czeka na nie, to czekanie może się przedłużyć i pieniądze mogą być niewielkie, jeśli w ogóle. Taka byłaby moja interpretacja, jeśli byłby to mój rozkład. Natomiast jeśli Ty miałaś pozytywne odczucia, gdy odkryłaś tę kartę, to może przesłanie jest odwrotne. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości