Karty odwrócone

Gośka napisał(a):
Adela napisał(a):Z powodu tych sprzecznych interpretacji, gdy pytalam kart, czy Kasha dostanie odszkodowanie i jako odpowiedz wypadla 7 monet odwrocona, to nadala nie jestem pewna, dostanie ,czy nie?
Jeśli czeka na nie, to czekanie może się przedłużyć i pieniądze mogą być niewielkie, jeśli w ogóle. Taka byłaby moja interpretacja, jeśli byłby to mój rozkład. Natomiast jeśli Ty miałaś pozytywne odczucia, gdy odkryłaś tę kartę, to może przesłanie jest odwrotne. Uśmiech
wyglada na to , ze zinterpretowalam podobnie jak zaproponowalas Uśmiech widac od razu, ze kurs robilysmy u tego samego pana Oczko

(cytat z mojego watku 'Kacik dobrych wrozb'):
Adela napisał(a):
Kasha40 napisał(a):pytanie: czy kancelaria prawna podejmie się mojej sprawy o odszkodowanie w pracy?
i czy dostanę to odszkodowanie?
to tyle Kasia 2.7.71

dziękuję bardzo! Kwiatek

czy kancelaria sie podejmie twojej sprawy..? 10 bulaw- podejmie sie z trudem ale podejme, choc latwo nie bedzie.
Czy dostaniesz to odszkodowanie? 7 monet odwrocona- mysle, ze nie dostaniesz, lub za malo dostaniesz, sprawa sie przeciagnie.

pozdrawiam cie Gosiu, bo nie wiem kiedy znowu bede miec internet, aby tu napisac Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości