Propozycja
#11

Żubrówka napisał(a):Fajny temat Uśmiech
W kwestii merytorycznej - w Tarotowym Portrecie Psychologicznym nie stosuje się kart odwróconych (są to przecież obliczenia, do których podstawiamy odpowiednie AW).
Kartę na poz.4 traktujemy jako "odwróconą", a także te, które się powtarzają w podstawowej "doniczce".

(...)

Żubrówko w pozycjach 1-6 stosuje się odwrócone....jeśli pozycja 4 jest odwrócona to jest pomnożenie negatywnych cech...


Co do mnie....

XX------IX------XVIII
---VII-------V-----
-------XII------

XX przejawiał się jako życie w cieniu rodziny......potem nastąpiło takie uwolnienie...na studiach zacząłem mieszkać w innej miejscowości a potem tak prawie na walizkach. Nigdzie nie potrafię zagrzać dłużej miejsca. Ani w pracy ani w miejscu zamieszkania. Nie lubię gdy coś dzieje się nie według planu a tak jest zawsze. Nie mogę kontrolować życia - cały czas coś się dzieje co zmusza mnie do zmiany planów. Mam już tego dość...
Co do IX to objawia się dążeniem do wiedzy ale i olbrzymią samotnością....ciągła samotnością.
V przejawia się jako "nauczyciel moralności"- zwracam uwagę na kwestie moralne.
"Zawieszam się" żyjąc we własnym świecie. Staram się patrzeć na życie i problemy osób stawiając się w ich położeniu.

Co do pojawiającej się w pozycji II w pozycjach 1-3 - może czasem oznaczać jakieś sprawy związane z matką.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości