Propozycja
#31

Wildwood napisał(a):wydaje mi się ze rozliczenie z decyzjami, zyciowymi krokami, mnie to koło fortuny w tych 2 punktach tez martwi i głupiec tez.
Cześć Wam Uśmiech
Zamiast się martwić lepiej "wyciągnąć" z ewentualnie problematycznych kart tyle pozytywów ile się tylko da. Pomijając dzieciństwo, od nas zależy w jaki sposób zrealizujemy archetypy widoczne w Portretach podążając w stronę blasków lub też ich cieni.
Sprawiedliwość na pozycji nr 2 może sugerować przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie i to, co się w nim dzieje, dążenie do równowagi, bezstronność, obiektywizm, działanie w zgodzie z zasadami. To coś w rodzaju "prostowania" swoich ścieżek, co w rezultacie doprowadzi do Kapłanki ( poz. nr 3) czyli nabycia tzw. mądrości życiowej, zrozumienia praw rządzących światem, życia w zgodzie ze sobą i z otoczeniem.
Z jednej strony w Twoim Portrecie widać potrzebę harmonii, spokoju, zdystansowania, z drugiej podświadome przyciąganie chaosu, niepokoju, skrajności tak, jakby równowaga wewnątrz i na zewnątrz Ciebie nie powodowała w podświadomości poczucia bezpieczeństwa tylko coś odwrotnego.
Być może warto spojrzeć na Głupca "w kleszczach" Koła Fortuny i zastanowić się czy w jakiś sposób zmienność, nieprzewidywalność, zdanie na los, może też kwestie dotyczące spraw materialnych wpłynęły na Twoje dzieciństwo i wczesną młodość, a jeśli tak, to jak w negatywny sposób mogą wpływać na Twoje dorosłe życie.
Być może się mylę w interpretacji tego Portretu, ale jak dla mnie najwięcej problemów przeżywa w nim dziecko, nie dorosły.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości