Propozycja
#43

Mój portret Uśmiech

XVII gwiazda               
 VI kochankowie                  
XX sąd ostateczny    
 I   Mag                                 
IV   cesarz                             
V     Kapłan                                   
 
Dzieciństwo i młodość pełne bezpieczeństwa emocjonalnego, miłości i wsparcia rodziców, optymizmu, swobody, wszechstronne zainteresowania, trochę słabe zdrowie. W późniejszym wieku trudności w dokonaniu właściwego wyboru, konieczność wyboru pomiędzy dwoma partnerami, ale także pomiędzy dwoma pracodawcami, niespełniona miłość. Sąd Ostateczny, czyli czas na ocenę sytuacji życiowej, refleksji, radość, odpoczynek jeszcze przede mną Uśmiech 
W dzieciństwie i wczesnej młodości towarzyszył  mi  brak pewności siebie, niezdecydowanie, problemy z podejmowaniem decyzji, stawianie dobra innych ludzi nad swoje. Całe moje dotychczasowe życie pragnę zdobywać różnorodną wiedzę, zdobywać mądrość życiową, zawsze wszystko  analizuje rozumem, rozkładam na czynniki pierwsze i staram nie poddawać się emocjom. Staram się być odpowiedzialna i zawsze kieruje się zasadami, ponieważ chcę żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Pragnę mieć stabilny i bezpieczny dom. W chwili obecnej, podobnie jak Kapłan, próbuje zgłębić wiedzę dotyczącą mojego rozwoju duchowego, stąd to zainteresowanie numerologią, tarotem, karmą itp. Uśmiech
 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości