Lukasz portret
#1

Witam wszystkich serdecznie.
Ostatnio wyliczyłem sobie TPP. Oczywiście podaję od razu własną interpretację, ale byłbym też wdzięczny za sugestie, zwłaszcza jeśli chodzi o wynikający zawód.

Data urodzenia 24.10.1990

1 - II Kapłanka
2 - X Koło Fortuny
3 - XIX Słońce
4 - XII - Wisielec
5 - VII Rydwan
6 - XIX Słońce
7 - IX (o zgrozo) Putelnik
8 - VII Rydwan
9 - VIII Sprawiedliwość
10 - IX Pustelnik
11 - I Mag
12 - XVIII Księżyc
13 - XI Moc
14 - I Mag
15 - IX Pustelnik
17 - XX - Sąd Ostateczny
18 - VIII Sprawiedliwość

I tak z najważniejszych:
1 - Już dzieciństwie ujawniła się moja introwertyczna natura. Ale też zdecydowanie lepsze relacje z matka niż ojcem.
2 - Jako dorosły staję przed wielką zmiennością i nieprzewidywalnością, ale mam też szansę dokonać jakiegoś przełomu w swoim życiu.
3 - Na starość będę wiódł spokojne życie i być może bardziej otworzę się na ludzi 9może nawet Koło Fortuny mówi o tej zmianie).
4 - Moją słabością jest to, że zamykam się w sobie i mam skłonność do depresji. Jestem też dosyć bierny w działaniu, co sprawia, że często grzęznę w niewygodnych dla mnie sytuacjach.
5 - Jestem człowiekiem, który jednak ma marzenia i pragnie zwyciężać i dążyć do celu. Widac chęć zmiany otoczenia.
6 -Nie wiem czy to Słońce mam traktować jako negatywne? Bo ponoć jeśli karta w pozycjach 1-6 się powtarza to jest negatywem. W takim wypadku odwr Slońce pokazywało by ponownie brak energii życiowej, depresyjność, problemy z otwarciem się na ludzi.
7 - Misją jest dowiedzenie się czegoś, uzyskanie mądrości życiowej, ale to samotna droga...
8 - Srodki do realizacji to silna wola i chęć wyrwania się, wyjazdu, ucieczki.
9 - Kim byłem - cóż może jakimś prawnikiem czy coś...
12 - Najlepiej czuje się samotnie rozmyślając, zatapiając się w marzeniach, odpływając od rzeczywistości.
13 - Postrzegam siebie jako osobę silną wewnętrznie.
14 - Inni postrzegają mnie jako indywidualistę, lidera, kogoś wszechstronnie uzdolnionego.

Moje predyspozycje zawodowe to rydwan + słońce - zdolności przywódcze, silna męska energia, czyli być może predyspozycje do bycia szefem. Albo względnie coś z turystyką xD
Realizowany zawód to Koło Fortuny + Rydwan - mechanik lub jakiś finansista, który jeździ.

Co ciekawe nie posiadam prawa jazdy i nie planuję na razie robić. Nie przepadam za przedmiotami ścisłymi, finansami itd. i wg mojej opinii niespecjalnie nadaję się na sprzedawcę czy pracownika fizycznego, takiego jak mechanik.

Jestem ciekawy co powiecie na temat całości, a w szczególności pozycji 2 i 5.

Łukasz Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości