Anioły Uzdrowiciele - Archanioł Rafael
#3

Archanioł Rafael
JESTEM WZMOCNIONY I UZDROWIONY MOCĄ BOŻEJ MIŁOŚCI
Rafael jest odpowiedzialny za uzdrowienie Ziemi i jej mieszkańców .
Rafael ma wiele różnorodnych znaczeń ;Nadzorca Wieczornych Wiatrów, Opiekun Drzewa Zycia w Rajskim Ogrodzie , Anioł Skruchy ,Modlitwy, Miłości Radości I Światła.
Jest Aniołem Uzdrowienia ,Nauki i Wiedzy ,jest także nazywanym Aniołem Opatrzności , który czuwa nad całą ludzkością .
Jego imię znaczy ;Boski Uzdrowiciel ;lub Boże Uzdrowienie
Rafael jest duchowym źródłem wszelkiej terapii i posłańcem Boga , który przynosi uzdrowienie wszystkim poszukującym integralności.
Jego rolą jest ostateczne i absolutne uzdrowienie wszelkich nieszczęść , które powracają do Źródła .
RAFAEL WSPIERA NAS W UZDRAWIANIU CIAŁ ,UMYSŁÓW I SERC.
POMAGA OSIĄGNĄĆ ZDROWIE I DOSKONAŁOŚĆ .
Oferuje pomoc każdemu kto cierpi i pragnie uzdrowienia , i w jakiejkolwiek możliwości ukojenia bólu.
Otwiera nasze serca na uzdrowienie ,prowadzi do uzdrowicieli , terapeutów i doradców , którzy uczynią to, co dla nas najlepsze.
Kiedy bierzemy większą odpowiedzialność za poprawę własnego zdrowia ,on udziela poparcia uzdrowicielowi będącemu w zasięgu każdego z nas w celu przywrócenia pełnej witalności.
Pomaga dostrzec uzdrawiające lekcje nieszczęścia i zrozumieć , czego ból potrafi nas nauczyć o nas samych.
KIEDY WYBIERAMY DROGĘ ZDROWIA ,JEGO DUCH PROWADZI DO OSIĄGNIĘCIA MAKSIMUM ZDROWIA.
Kiedy przekształcamy zranione umysły i serca ,zbliżamy się ,by dotknąć szkrzydła Rafaela i zyskać dostęp do Jego Boskich Darów .
Jest zasze dostępny ,prowadzi nas do doskonałości i równowagi.
Potrzebujemy tylko sobie tego życzyć .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości