Anioły Pokoju
#3

Archanioł Uriel
BOSKIE ŚWIATŁO PROMIENIUJE Z GŁĘBI JESTEM ODWIECZNIE PROMIENNY MIŁUJĄCY I MĄDRY.

Uriel ,którego imię oznacza Światło Boga ,jest aniołem przynoszącym rodzajowi ludzkiemu wiedzę i zrozumienie Boskości.
Był rozmaicie nazywany; Płomień Boga , Anioł Teraźniejszości i Anioł Zbawienia, jest znany jako Książe Światła .
Jest tez Aniołem Skruchy ,pomaga zrozumieć prawo karmy , które przekazuje w bardzo prosty sposób mówiąc;że zbieramy to co zasieliśmy.
Uriel pomaga także zrozumieć jak działa Boska Łaska i daje nam świadomość ,że wszyscy jesteśmy objęci Bożą miłością.
Przypuszcza się .że jest najbardziej spostrzegawczym spośród wszystkich aniołów. Często przedstawiany z płomieniem wiedzy na dłoni , który pociąga ludzkość ku zdrowiu i pomyślności.Jeśli ta wiedza jest nadużywana wówczas Uriel jest tym co przynosi Bożą Karę .
Pomaga zrozumieć dlaczego wszystkie rzeczy są takie jakie są. Uczy nas zaufania do Boskiego planu ,więc kiedy sprawy podążają w złym kierunku ,potrafimy wiedzieć ,że ostatecznie wydarzają się dla wyższego dobra i wspaniałej radości.
POMAGA INTERPRETOWAĆ NASZ WEWNĘTRZNY GŁOS I SNY.
PROWADZI ku zrozumieniu najgłębszej natury i ku wzięciu większej odpowiedzialności za własne życie.
Z jego przewodnictwem , jako istoty duchowe , mamy możliwości zrealizowania swojego twórczego potencjału .WSPIERA NAS W POSZUKIWANIU WEWNĘTRZNEGO ŚWIATŁA ,byśmy stawali się niczym słońce ,kiedy wyrażamy pełnię miłości i piękna nas samych.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości