Numerologiczna 9 i związki
#34

Ale ja nie napisalam, ze chce takiej relacji Uśmiech Podalam ja jako przyklad relacji dwoch 5tej, absolutnie typowy, bardziej w odpowiedzi na Twoje przyklady niz moj prywatny. Ja osobiscie mam calkiem sporo 4rek w portrecie, i potrzebuje stabilizacji w swoim zyciu, pomimo tego ze droga zycia 5, rzuca mnie po Europie i swiecie i na wyzwaniach mam 2, wiec tworzenie zwiazku nie jest dla mnie latwe, aczkolwiek jako 100% Waga mocno tego potrzebuje w swoim zyciu Uśmiech
Ja musze rownowazyc w sobie 4kowa potrzebe stabilizacji z droga zycia jaka jest mi dana. I uwierz mi nie zawsze jest to latwe, bo sa to wibracje przeciwne sobie.

Co do powiazania tarota z numerologia, sama z tego bardzo duzo korzystam, acz w druga strone. Zawsze sie patrze jesli w rozkladzie mam wiecej niz jeden ten sam numerek. I mysle ze podobnie moze to dzialac w druga strone, aczkolwiek moga sie uzupelniac z zalozeniem ze jednak sa to inne systemy, i aby nie mieszac ich za mocno. Mialam dwa dlugotrwale zwiazku z numerologiczna 8mka w swoim zyciu, i kazdy byl inny, i to naprawde baaardzo inny. Jakby porownywac AW 14 z AW15.. Co ciekawe Panowie mieli rowniez bardzo podobne portrety tarotowe wg Chrzanowskiej.

Uwazam ze nie ma wibracji "latwych" i "trudnych". W kazdej znich trudnosc i latwosc lezy w czym innym. To tak samo jak w Astrologii, owszem sa trudniejsze polozenia planet, horoskopy z duza iloscia kwadratow itd, ale w ostatecznosci to nasze zycie i od nas zalezy jak wykorzystac potencjal ktory mamy. Numerologia czy Astrologia moze nam wskazac kierunek, pomoc w zrozumienieniu siebie. A dalej decyzje podejmujemy samodzielnie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości