Numerologiczna 9 i związki
#55

9-tka i związki to jest idealny temat dla mnie...Oczko
Trochę tych związków było w moim życiu już i pewne wnioski mogę wyciągnąć.
Jestem 9/27 i widziałam w tym temacie trafne spostrzeżenia, które mogę odnoeść do siebie.
W moim przypadku - większość związków miała miejsce w moim cyklu formującym - 5 i mocno im ta moja 5-tka dała w kość. Wszystkie związki trwały wtedy od roku do ok.3lat...I wszystkie kończyłam ja. Wyjątek stanowił związek z Panem o liczbie 3 ( niestety 3-jka mocno tu wlazła w swoje negatywy) i z hukiem się skończyło po 9 latach.
W przypadku 2-ch Panów innych sprzed lat to mam niestety zanik pamięci związany z ich datami urodzin.
Najmilej wspominam związek z Panem 8-mką, choć wtedy wibracja mojej cyklowej 5-tki sprawiła, że się w końcu nudziłam straszliwie. Mnie strasznie wtedy nosiło.
Wszystko się zmieniło, kiedy weszłam w kolejny cykl, naznaczony przez 2-jkę...Wtedy pojawił się karmiczny ewidentnie dla mnie związek z Panem 5. Co ciekawe, mam przyjaciółkę 5-tkę z którą przyjaźnię się od 27 lat bez spięć większych i ogólnie sporo tych 5-tek wśród moich znajomych. Pan 5-tka z którym jestem ostatnie 4 lata to pod pewnym kątem roaller coaster, przygoda, zmysłowość i w ogóle wielkie ach...z drugiej...ja już zaczynam potrzebować 2-jkowej stabilizacji, deklaracji uczuć z jego strony a on nie Załamka Uwielbiam niezależność i podróże, dużo wolności i przestrzeni życiowej, ale 5-kowa niestabilność już mnie męczy mocno. I jak tu z kimś takim coś zbudować? a jeszcze (o zgrozo :uoeeUśmiech dzieci mieć?
Pan 5 straszliwie się męczy przy rozmowach o dalszym wspólnym życiu, bo jest generalnie uczulony na słowo "razem", "dom" czy "rodzina".
Od 2 lat mam przyjaciela, Pana 1-nkę (1/11) i jest to pierwsza jedynka mi bliska jak dotąd. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że z tym Panem dałoby się coś konkretnego zbudować. Ten Pan bardzo wie czego chce i o co mu chodzi w życiu. 9-tce w końcu 1-nka może jednak konstruktywnie pomóc w odrobieniu pewnej lekcji. No ale..chętnie dowiem się więcej o związkach 9-tek z 1-nkami Uśmiech ( poza tym, co już udało mi się dowiedzieć wertując ten temat).

No guts - no glory!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości