Zdrowie, samopoczucie, emocje - ich wpływ na wróżenie
#11

Chciałabym poruszyć tak trywialną rzecz jak zdrowie, czy tez samopoczucie wróżki/wróżbity podczas kładzenia kart. Uśmiech
Piszę to na moim przykładzie - tak a propos, bo właśnie mamy okres upałów. Oczko
Otóż ja jestem niezwykle wrażliwa na upały i naprawdę źle je znoszę fizycznie. I zauważyłam dziwną rzecz - że jeśli wróżę podczas upałów, to karty zamiast wyłapywać emocje osoby dla której wróżę, znacznie wyraźniej wyłapują moje emocje i moje złe samopoczucie. Wygląda to zupełnie tak, jakby karty mi... współczuły?
A druga rzecz - gdy mam osłabione samopoczucie, to karty zamiast pokazywać mi odpowiedź na konkretne pytanie zadane przez osobę dla której wróżę, często najwyraźniej pokazują mi po prostu aktualne emocje tej osoby, czyli jak ona się czuje w tej chwili, jej zmartwienia. Zupełnie jakbym podczas upałów stawała się "anteną" odbierającą uczucia osób dla których wróżę. Myśli Ta dziwna przypadłość często mi wtedy wręcz uniemożliwia rzetelną wróżbę - bo przykładowo zamiast dowiedzieć się czy dziewczyna w ciągu 3 miesięcy zmieni pracę, dowiaduję się że aktualnie jest w fatalnym stanie psychicznym, ciągle zamartwia się i płacze (nierzadko z zupełnie innego powodu niż ten którego dotyczy wróżba).

Nieraz się więc zastanawiam nad tym jak karty odbierają emocje, zdrowie i samopoczucie wróżącego - macie jakieś doświadczenia w tej materii? Czy karty odbierają Wasze złe samopoczucie? Wróżyliście kiedyś np. chorując?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości