Zdrowie, samopoczucie, emocje - ich wpływ na wróżenie
#22

LeCaro wiesz to wszystko zależy od sytuacji i od osoby z którą masz do czynienia. Ja w takiej sytuacji najpierw bym tej osobie zaproponowała ujawnienie tego, co karty mówią na temat stanu psychicznego i emocjonalnego. Po takiej w sumie rozmowie z kartami osoba zazwyczaj jest bardziej wylewna w swoich wypowiedziach ... może nawet płakać ... Lady of Dreams ma rację, taka osoba podświadomie szuka pomocy, bo nie wie co ma ze sobą zrobić, nie widzi tych dalszych perspektyw ... myśli, że jak się o coś innego spyta np. wyjazd w lipcu, to ty jako wróżka powiesz jej coś więcej ... o jakiś niespodziankach ... coś na zasadzie filmowej fikcji ... np. ja tu widzę twój wyjazd, ale kochana czeka cię tajemnicze spotkanie z brunetem wieczorową porą itd... A sprawy tak naprawdę zgoła inaczej się mają i tu można by powiedzieć, że wychodzi "szydło z worka" i trzeba choć spróbować pomóc, a nie na siłę czytać karty, jeśli odmówi takiej rozmowy, to ty też zawsze możesz odmówić odczytu kart, po co z uporem wyzbywać się własnej energii ... z reguły te osoby po takiej rozmowie, nie chcą już wróżby, a czują się zrozumiane i wysłuchane, to im wystarcza jak się potem okazuje. Myślę, że tarocista właśnie takie musi mieć podejście, pytający to nie zawsze = rozkład, pytający czasem potrzebuje szczerej rozmowy, bo nie ma nikogo. To wszystko właśnie zależy ....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości