Zdrowie, samopoczucie, emocje - ich wpływ na wróżenie
#36

To ja odświeżam temat bo aż mnie korci coś napisać i się zapytać Rotfl Przejrzałam trochę to co tu pisano na ten temat i wchodzi na to, że nie dość, że nasze własne samopoczucie może wyjść w kartach to i jeszcze nasz stan ducha, emocje i że zamiast dostać radę od kart to możemy dostać to co ktoś nazwał "życzeniówkami" albo po prostu karty nas odzwierciedlą i wtedy nici z wróżenia. Ale, nie dość, że to wszystko co wyżej, to czy nasza osobowość (chodzi mi o siłę charakteru, w sensie, im ktoś ma silniejszy i bardziej ekspansywny charakter) tym to też może wpływać na karty jakie mamy przed sobą?
Nie wiem czy dobrze to opisuję ale chodzi mi o to, że nie znając osoby której wróżymy, czy może się tak zdarzyć że zamiast wróżby i kierunku w jaki ktoś ma iść wywróżymy jedynie cechy charakteru tej osoby? zwłaszcza jeśli nie mamy rozkładu a tylko ogólne pytanie: co osoba x ma zrobić? no i czy wtedy nie będzie tzw. zonka że karty na podstawie ogromnej siły charakteru, lub sile "usłyszenia czegoś" powiedzą tylko coś o człowieku a nie o tym co ma zrobić?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości