Urok miłosny
#2

Witam . od jakiegoś czasu bardzo intensywnie mysle o rzuceniu uroku na mojego byłego chłopaka , z którym byłam ponad 6 lat . Chciałabym przedstawić moja sytuacje i doradzić sie osób które znają sie na tym lepiej niż ja. Wiec sprawa ma sie tak, ze przez moja głupotę i chęć poznania "innego " życia 2 lata temu zakończyłam związek z miłością mojego życia . Przyznaje to otwarcie ze to ja zepsułam cos wspaniałego , bo na prawdę kochaliśmy sie z całych sił . Jednak jako 20 latka weszłam chyba w okres buntowania i stwierdziłam ze jak zostanie z jim na zawsze to nigdy nie dowiem sie jak to byłoby byc z kimś innym . tak wiem , to brzmi conajmniej idiotycznie i jak patrzę na siebie z boku dopiero teraz widze co ja narobiłam . Od 2 lat jestem w Anglii , poznalam kogos nowego i wtedy sie zaczęło ! Wszystko zaczęło przypominać mi o byłym , sytuacje , rozmowy , każda dobra chwila . Po 2 latach uświadomiłam sobie co straciłam i ze zostawiłam moja bratnia dusze , zupełnie bez powodu ponieważ lepszego chłopaka nie mogłam sobie wymarzyć . Oczywiście wiem ze on bardzo mnie kochał i bardzo cierpiał po rozstaniu . I w momencie kiedy chciałam odezwać sie do niego , przeprosić , powiedzieć jaka jestem głupia dowiedziałam sie ze sporyka sie juz z inna dziewczyna !
Wiem ze powinnam sie odezwać , ze powinnam przeprosić jednak uwierzcie mi znam go bardzo dobrze i wiem ze to nic nie da . On jest bardzo dumny i nawet jesli dalej mnie kocha to nigdy by tego juz nie przyznał .
Na prawdę nie wiem juz co robić , czuje ze kazdy dzien traci sens i ze oddała mnie bardziej od niego . Cały czas wyobrażam sobie jak to bedzie jakbyśmy znow byli razem , nie moge przestać o nim myślec .
Wiem ze z ta dziewczyna spotyka sie dopiero kilka miesięcy , wiec mam nadzieje ze jeszcze sie nie zakochał.
My bylismy razem ponad 6 lat i jestem pewna ze kochał mnie z całych sił .
dlateho moje pytanie brzmi : czy rytuał w takiej sytuacji by zadziałał ? Czy znacie moze jakies lżejsze zaklęcie , tzn takie zeby tylko o mnie pomyślał i zeby odezwał sie , zebym dostała szanse tylko na rozmowę ? Bardzo prosze o pomoc , nie chce korzystać z pomocy wróżek bo wiem ze one bardzo mocno wpływają na deuga osobę a ja nie chce go zniewolić . Chce tylko zeby przypomniał sobie ile dla siebie znaxzylismy i dał mi druga szanse.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości