IX - Pustelnik (Eremita)
#24

Kava30 napisał(a):Mnie nieraz pokazalo slub koscielny i szczesliwy zwiazek taki stabilny wierny ale bez fajerwerekUśmiechpokazalo mi dzieci a wlasciwie syna ale te i bezplodnoscSmutnydojzaly facet po przejsciach ma swoja przestrzen i pasje ale dba o rodzibe i jest przy niejUśmiechfacet zaradny pracowity nie jest marzyciel.Czasem to wdowiec…fajnie platna ambitna praca zaufania publicznegoUśmiech
Moim zdaniem demonizujemy go Uśmiech
Cóż, Pustelnik to jedna z tzw. kart niedogodności (inf z jednego z foum, ktore chyba juz nie istnieje), nazywanych też "czerwonym światłem" (np. http://rytualnawiedzma.blog.pl/2016/03/2...-wielkich/), obok Wisielca, Diabła i Księżyca. Są to karty sugerujące nadejście mniej korzystnego czasu dla osoby pytającej, wróżą opóźnienia lub problemy w realizacji. Zawsze mi się to sprawdza, każda z tych 4 kart informuje o problemach, oczywiście każda w innym aspekcie. Pustelnik to zwykle brak informacji/kontaktu, brak wsparcia od innych, bezrobocie, samotność, szukanie celu (teraz go nie ma i to źle), a także opóźnienia. To czas ascezy - nie ma miejsca na przyjemności, bo człowiek jest w trudnej sytuacji i musi skupić się na odnalezieniu drogi wyjścia z tego impasu życiowego. Oczywiście w otoczeniu przyjaznych kart wydźwięk każdej karty nieco się zmienia (ale sedno pozostaje).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
IX - Pustelnik (Eremita) - przez Tarofides - 12-11-2010, 18:44
RE: IX - Pustelnik (Eremita) - przez nastek96 - 01-10-2017, 17:56
RE: IX - Pustelnik (Eremita) - przez LeCaro - 01-10-2017, 20:44
RE: IX - Pustelnik (Eremita) - przez nastek96 - 01-10-2017, 21:19
RE: IX - Pustelnik (Eremita) - przez LeCaro - 01-10-2017, 21:41
Re: Pustelnik - przez beanic4645 - 29-06-2016, 20:32
Re: Pustelnik - przez Luks - 07-07-2016, 08:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości