Wygląd w tarocie
#14

Mam bardzo podobne obserwacje do części z Was, sama zastanawiam się na ile indywidualnie to widzimy. Wróżę z Ridera, ale o królowych np myślę raczej w przymiotach żywiołów i atrybutach utożsamiających je chyba, a mniej patrzę na to co widzę na karcie.

Q buław wypada mi na kobiety o ciemnej karnacji, włosach i oczach, ale i na bardzo wyraziste typy : ufarbowane na płomienny rudy, z karnacją podrasowaną trochę solarium.Figura zazwyczaj zgrabna, wysportowana. Wzrost od średniego po wysoki.
Q kielichów : jasna skóra, kręcone włosy, nieco konwencjonalna i przezroczysta uroda, zazwyczaj słowiańska, ale rudawe i złotawe odcienie włosów, raczej jasne. pełniejsze kształty albo typowa klepsydra. Wilgotne oczy.
Q mieczy : jasna, bądź przeciętnie jasna karnacja, jasne oczy, jeśli chodzi o włosy, to zazwyczaj bardzo proste, beżowe lub popielate jasne brązy oraz blondy. Zazwyczaj bardzo szczupła sylwetka i wysoka postura.
Q denarów : Skóra mleczna, albo kremowa bez tendencji do rumieńców, oczy zazwyczaj ciemne, włosy od brązów po czernie. Figura przysadzista. Tak jakoś wypadają mi te denarowe na kuleczki Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości