Wygląd w tarocie
#23

W moim przypadku kartą określającą mój wygląd okazała się 8 Buław - jak widać Baran w I domu do czegoś zobowiązuje Oczko. Pytając koncentrowałam się na tym, co najbardziej mnie charakteryzuje (w aspekcie wyglądu), jak widzą mnie obcy ludzie.

Musiałam chwilę pomyśleć, 8-buławiowa energiczność wcale nie wydawała mi się czymś oczywistym...

Karta dla mnie silnie eksponuje ruch, dynamikę, proste buławy kojarzą się z kończynami - szczupłe nogi, ręce. Ciało lekkie, energiczne, typ lekkoatlety. Strój - elegancja została na dnie szafy, liczy się wygoda. Z drugiej strony - strój, spod którego widać szczupłość. Przez tzw. "ulicę" mogę być postrzegana jako typ ciągle dokądś biegnący, skaczący. Co zabawne - mimo że nie lubię zorganizowanych sportów (które się "uprawia") - jestem typem "skocznym": raczej po schodach wbiegam niż wchodzę (nie mam windy, a mieszkam na IV piętrze), tańczę i skaczę jak jest mi zimno, uwielbiam piesze wycieczki. Kiedy myślałam nad znaczeniem tej karty, przypomniała mi się wbiegająca po schodach z buław Indianka (?) z talii Initiatory Golden Dawn
[Obrazek: db_IGD-_Stabe_081.jpg]
Coś z tym wbieganiem i machaniem kończynami jest na rzeczy Rotfl Jestem też brunetką, jak dziewczyna na obrazku. Włosy w 8 Buław - raczej "kosmyki" niż gęsta czupryna, długie, "potargane wiatrem" (takie uwielbiam, ale mało praktyczne ostatnio, więc doznają ograniczenia wolności). Uwielbiam różnego rodzaju zawieszki i biżuterię, ale całość jakoś nigdy nie łączy się w elegancję. 8 Buław może wskazywać także na bardzo ożywioną ekspresję, zwłaszcza twarzy - mam bardzo żywą mimikę, robię tzw. "miny" lub "minki" Lol

8 Buław to chyba też typ lekko zakręcony, chaotyczny. Bardzo to do mnie pasuje, jeśli chodzi o moją ekspresję w przestrzeni.

Mimo wszystko ta karta zupełnie nie oddaje mojej "głębszej" natury, starałam się wyłuskać te elementy, które mogą się rzucać w oczy i decydować o tym, że wylosowałam tę, a nie inną kartę Oczko

Co nie pasuje? Mam jasnoniebieskie oczy (to raczej nie typ buławiany), uwielbiam zwiewne i delikatne tkaniny - chociaż fakt, rzadko tak się ubieram (bo niepraktyczne, i zimno), ale bardzo pasuje to do mojej natury i dobrze w takich rzeczach wyglądam. Czyli marzeniem moim jest prezentować szlachetność i dostojność Liv Tyler jako Arweny z Władcy Pierścieni
[Obrazek: arwen_lotr.jpg]

ale w oczach otoczenia bliżej mi chyba do takich obrazków Rotfl
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: tumblr_mnl2p4KYhA1r5yet2o1_500.gif][Obrazek: ally-mcbeal-o.gif]
...kiedy serial był emitowany, koleżanka powiedziała mi, że przypominam jej Ally... (nie chodzi o twarz, ale całość)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości