Wygląd w tarocie
#27

Ja sobie wylosowalam, postac z dworu bulaw, ale "meska" czyli krola ulaw Uśmiech))

Z Talii Chrystalis, w ktorej jest duzo zwierzaczkow, i mialam nadzieje jednego dostac, zamiast tego mam karte pokazujaca "Towarzysza" w doslownym tlumaczeniu, aczkolwiek z racji historycznego kontekstu tego slowa, moze bardziej pasuje "Kompan".




Karta juz chocby dlatego z tego obrazu do mnie pasuje, bo ma na glowce kapelusz, a mam ich jakas kolekcje. Lubie rzeczy wygodne, ale raczej kobice, mam tylko 2 pary spodni, i mnostwo sukienek czy spodnic. Poza tym ubieram sie w sposob bardzo stonowany, mam w garderobie w 70 procentach czern, reszta to szarosc, biel , troszke zieleni i czerwieni. Ale nie kojaze sie sobie z cieplymi barwami zupelnie, jestem rowniez blondynka, i pomimo hiszpanskiego slonca zachowuje ardzo jasna skore, choc nie "odbijam" swiatla jak to mialo miejsce w Irlandii Uśmiech))

Wiec chyba pod wzgledem wygladu bardziej by mi pasowala karta z dworu mieczy, a tutaj chyba wyszedl odbior mojej osoy a wiec ktos kto jest osoa aktywna w towarzystwie, jak chce byc. Wiele razy zdarza mi sie mowic, nie, bo mi cos nie pasuje. Osoba ciagle w ruchu? Moze byc, ale mam tez takie momenty kiedy musze odsapnac, ale moze tego ludzie nie widza, i stad taki obraz. Duzo podrozowalam swego czasu, i rozmawiajac z ludzmi nie lubie "gadki szmatki". Czesto wypowiadam sie na tematy zwiazane albo z innimi krajami, kulturami, takze przyrodnicze albo zwiazane z moimi pasjami, i moze czasami wrecz dominuje czy przyciagam uwage, choc nieswiadomie Uśmiech

Krolowi bulaw przypisany jest znak Lwa, ja w tym znaku mam Ksiezyc, i to w 7mym domu, i widac to przez niego wiele osob mnie postrzega Uśmiech)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości