Wygląd w tarocie
#38

Oj, Lady, to muszę chyba mojego Monetowego pilnować Rotfl
Mi też Król Monet kojarzy się z postacią, która, mówiąc symbolicznie "kolekcjonuje/zarządza przedmiotami", jest w tym zorganizowana. Akurat hobby mojego K. to nalewki, które są jego tematem numer jeden, to jest jego królestwo. Być może Ty najczęściej jesteś postrzegana przez świat zewnętrzny w otoczeniu określonych przedmiotów, które stanowią Twoje królestwo i niejako są tłem dla Twojej postaci...? Oczywiście to dorzucam jako kolejny z możliwych aspektów patrzenia na kartę Oczko Wiadomo zresztą, że jedna karta nie jest w stanie opisać dosłownie niczyjego wyglądu ... Zawsze będzie to coś kosztem czegoś, tylko jakiś aspekt...

Króla Buław z kolei interpretowałabym jako kobietkę, która na pewno nie ucieka wzrokiem czy czuje się niepewnie - to osobowość, która w nowe wchodzi pewnym krokiem i to chyba od razu się rzuca. Król Buław ma w sobie dar przyciągania uwagi otoczenia, i ten Król może podkreśla jeszcze głębszą niezależność i samodzielność bijącą z całej sylwetki, pewność siebie, niż gdyby pokazała się po prostu Królowa...? Królowa pragnie się podobać, lubi tę adorację tłumu - Król zwraca uwagę, ale też mniej tu jest strojenia się, więcej emanacji "w moim życiu dzieje się tak, jak ja tego chcę". Być może Madrugado kiedy patrzy się na Ciebie od razu widać, że żyjesz po swojemu, tak jak sama tego pragniesz? Uśmiech Najwidoczniej w Twoim przypadku "delikatna blondynka" to tylko karnacja Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości