X - Koło Fortuny
#12

U mnie Koło Fortuny jako dniówka bardzo często oznacza dzień pełen możliwości, taki kluczowy dzień, gdzie muszę dokonać wyboru (bądź wyborów), który w sposób znaczący wpłynie na moją przyszłość. Często jest to również dzień tzw. przychylności losu, miłych niespodzianek pt. "o, nie spodziewałabym się, że tak dobrze pójdzie". Nierzadko też wyciągam tę kartę na dzień- można powiedzieć- pełen wrażeń, gdy mnóstwo się dzieje, tak jakby całe życie sprowadzić do 24 godzin- innymi słowy taki dzień, którego nie da się jednoznacznie opisać pt. "miły czy niemiły", itd. Pojawia się również na dni niezwykłe, w jakiś sposób znaczące, przełomowe, gdy coś ważnego, niezwykłego się dzieje. Kilka razy wyciągnęłam tę kartę na dzień podróży.
Także to tak bardziej ogólnie, w sumie, ponieważ ja interpretuję daną kartę w zależności od sposobu jej przedstawienia w danej talii, tak więc wiele zależy od wizerunku- w tym wypadku- Koła Fortuny. Ale te powyższe przykłady są takie, można powiedzieć, bardziej reprezentatywne dla tej karty, zresztą też nie wszystko pamiętam, ponieważ nie zapisuję wszystkich rozkładów.
Np. kiedyś wyciągnęłam tę kartę na dzień "studiowania" astrologii, innym razem na dzień, w którym zdawałam na prawo jazdy, kiedy indziej na dzień, w którym założyłam się o coś i wygrałam, a był też taki dzień, kiedy Koło Fortuny pokazało mi znalezienie na chodniku pieniędzy. Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
X - Koło Fortuny - przez Tarofides - 12-11-2010, 18:47
RE: X - Koło Fortuny - przez SmekT - 14-09-2019, 17:40
RE: X - Koło Fortuny - przez LeCaro - 15-09-2019, 05:54
RE: X - Koło Fortuny - przez SmekT - 15-09-2019, 09:03
RE: X - Koło Fortuny - przez Kama - 21-01-2021, 23:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości