Nawiedzanie dzieci
#3

Koleżanka nie ma tutaj konta i dlatego napisała z mojego. Bardzo dziękuję za odpowiedź

informacja od koleżanki

Katarzyna mówi że świeczkę zapaliła i modliła się za babcię (babcię męża) prababcia poznała tylko najstarszą córkę i w swoim życiu była dość egoistyczna egocentryczna jednak ona miałam z nią dobry kontakt. Sądziła że tu na forum znajdzie podpowiedź, Pseudospecjalistów w internecie jest wielu a w śród znajomych nikt nie może jej polecić kogoś konkretnego a nie udającego znawcę . Nie wiem czy to ma znaczenie ale mieszkanie jest święcone co roku przez księdza. Problem pojawił się we wrześniu br. tu nastąpił zbieg okoliczności. Junior rozpoczął żłobkowanie z najmłodszą córką trafiła do szpitala. Wówczas dziećmi zajmowała się jej przyjaciółka. Rozważała wiele możliwości takie jak : nowe otoczenie juniora, mały członek rodziny ( ur w lipcu), okres buntu juniora, zbyt wiele bodźców w ciągu dnia dla młodego. Jednak po przeanalizowaniu to nie ma wpływu na co dzieje się w domu i tylko w ich domu. W nocy nie śpi w dzień nie ma jak odespać junior wariuje. POMOCY
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości