Egzorcyzmy w kościele
#10

Ojojpo nie spodziewałam się takiego odzewu Uśmiech

Mnie się wydaje, że ksiądz poprzez taką mszę i takie modły ma na celu pomoc- pomoc ludziom, którym noszą w sercu żal ludziom, których dotyka choroba i nie mają już siły , nie wiedzą co ze sobą zrobić .......wydaje mi się, że skoro takie msze są odprawiane to jest jakiś znak....
Nie żałuję, że tam poszłam. Na pewno pomogły mi te modlitwy wyzbyć się gniewu , zszedł mi kamień z serca mówiąc WYBACZAM
WYBACZAM Ojcu, że się mną nie interesował ,lekarzowi, że nie pomógł, matce, że nie miała dla mnie czasu itd. itd.
Nasze życie pędzie i nie mamy czasu, żeby przysiąść pomyśleć -tylko obwiniamy wszystkich za wszystko , atak naprawdę swoich błędów nie zauważamy.
Oczywiście zgodzę się z Wami ,że omdlenia to tzw histeria, ale cóż moi drodzy TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA- jeśli przeżywasz i prosisz Boga z całych sił pomóż mi ,zabierz ode mnie tę chorobę - przebacz mi grzechy-Boże zlituj się nade mną i zabierz ode mnie tę chorobę i tak bardzo wierzysz w to, że się uda -no cóż kto słabszy zemdleje......
Ale oczywiście bardzo szanuje Wasze zapraszam do opisywania swoich przemyśleń Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Jednego tylko nie rozumiem
Mam wrażenie ,że nadeszła moda na Ateizm- coraz więcej osób oświadcza ,że są ateistami , w boga nie wierzą itd.
Skora tak
to powinny te osoby
- nie zawierać ślubu w kościele,
-nie obchodzić świąt , np. nie dzielić się opłatkiem,
-nie decydować się na bycie chrzestnym/chrzestną

A tak naprawdę to ateistami się ogłaszają , a i tak dzieci chrzczą ,śluby zawierają .itp

Pamiętam jak miałam badanie MR- bieliźniarki śmiały się ,że podczas badania 90 % modli się no ,bo jak trwoga to do Boga i zapytałam
A co robią osby, które w Boga nie wierzą
Pielęgniarka uśmiechnęła się i powiedziała --Niech mi Pani uwierzy na słowo- Modlą się jeszcze zagorzalej Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości