Egzorcyzmy w kościele
#52

veneno napisał(a):czytałem ten watek nie raz ze znajomymi zanim załozyłem tutaj konto Uśmiech Pseudo ateistyczny bełkot oparty na użalaniu sie nad sobą i obrażaniu uczuć innych co w coś wieża... zassany gdzieś z netu a który jest bezmyślnie klepany pod publikę jak niewiasta po % na dyskotece Rotfl To co piszecie i deklarujecie o ateizmie etc. to puste słowa które niemała nic wspólnego z nimUśmiech Prawdziwy ateizm opiera sie na mniej niż 5-ciu punktach konsekwentnie realizowanych prze osoby zainteresowane Rotfl a wy nawet nie spełniacie pierwszego podstawowego wiec z czym do narodu... Rotfl No ale co ja moge o tym wiedzieć to wy jesteście specami z licencja Rotfl

Hmm jaki pseudo-ateistyczny belkot? Przeciez tam raz czy dwa jest wspomniany ateizm, a watek jest zupelniena inny temat? Kto tutaj napisal ze wszyscy czy ktokolwiek z nas jest ateista? Mysle, ze akurat na tym forum wiekszosc z nas w cos wierzy - co wyynika z tego watku jak i innych - a ten watek zdaje mi sie ze nie jest proba zdefiniowania Ateizmu - ale co ja o tym wiem - wiec moze mnie oswiecisz? Oczko

PS. Ania Panteistka.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości