Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#23

mufinka napisał(a):Hyacyncie to nie fair wiesz, wrzucasz kosmogram choc nikt nie ustalil kto prowadzi warsztaty prawda, ile osob wezmie udział ?
Załozyłam wątek a Ty sobie wchodzisz i robisz cos po swojemu , kazdy ma prawo zalozyc swoj watek .
Jesli chcesz byc tylko kibicem to założ swoj wątek ja mialam pomysł nie co inny . Teraz sobie wrzucisz kosmogram i znikniesz na kolejne miesiace.
Nie o to chodzi.
Zalozylam wartszat po to by kilka osob aktywnych na forum ale majacych podstawy astrologii wzięło udział na okreslonych zasadach , nie szukałam osoby chetnej na ktorej mozna pocwiczyc a chetnych do cwiczen Oczko

A kto ustalil Hyacyncie ze Ty prowadzisz 1 wrsztat ? Dlaczego burzysz czyjs pomysl ?

Oj..oj..oj...to sie porobilo...to ten niecny Baran co wlazi z butami bez pytania... Uśmiech - jesli moja propozycja analizy horoskopu jest przedwczesna ( znowu ten pospieszalski Baran - Rotfl ) to z gory przepraszam.... Ja nie mam zamiaru "znikac na kolejne miesiace" ale chialbym sluzyc weryfikacja jako "dziadek" na wylozonym juz stole brydzowego rozdania...

mufinka napisał(a):Chciałam zaproponowac osobom, które znają sie na astrologii warsztat -zagdake .
Warsztat polegałby na tym, ze jedna osoba zadaje zagadke wklejając komsogram znanej tylko sobie osoby (moze byc z rodziny) podaje jedynie płec.
Uczestnicy na podst kosmogramu staraja sie jak najwiecej napisac o charakterze tej osoby, zdolnosciach, zawodzie itp

Kto chętny , ile osob wzięłoby udział ? Kwiatek

Rozumiem ze zostalem zdyskwalifikowany przez Ciebie "a priori" za moj nedzny i nieaktywny dotychczasowy sposob komunikacji Beczy ...Totez chcialem "wylozyc" rozdanie a la "dziadek" zebyscie sie nie nudzili oczekujac na tego "aktywnego czwartego"....

Jesli jednak i to jest niezgodne z przepisami ustalonymi "odgornie" zatem wycofuje sie z roli "dziadka" i zamieniam sie tylko w biernego kibica... Boi się

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości