Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#45

Mandrugado winna jestem wyjsnienie Smutny Uwazam, ze propozycje były dobre te , które dałas. Kosmogramy znanych maja ten haczyk, ze ta date jednak widac w samym kółku i ja po takiej dacie wklepanej w google dalabym odpowiedz z imieniem ,nazwiskiem i zdjeciem oraz dorobkiem zycia - ale to nie byłaby moja wiedza a cwaniactwo i umiejstenosc wyszukania w wyszukiwarce.
Zaproponowalas tez zeby poczatkujacy wzieli udzial i tu uwazam , ze pomysl bardzo dobry .
Podalas odp w formie zywej dyskusji to juz chyba mniej dobry ...poniewaz osoby bazowałyby wzajmnie na swoich spostrzezniach. Mysle , ze zasady jedna odp bez mozliwosci edycji byłaby najuczciwsza tak jak na "warsztatach taotowych " w dziale ćwiczenia . Chodzi o to by nie było miedzy uczestnikami zadnych nieporozumien , ze ktos przeczytał jakąs mysl i ją rozwinał jako własną odpowiedz ... to wszystko .Innych propozycji nie widziałam a takie szczególy ile dni itp to najmniej wazne bo to by wynikalo z ilosci chetnych i ich mozliwosci czasowych ale i tu moznaby byo jakis kompromis osiagnac to nie problem , wazne sa checi.
Kwiatek
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości