Co z ta astrologia horarna?
#35

OK wiec pisze jak to bylo. Dopiero pod koniec okres objetego wrozba udalo sie podpisac umowe z agentem. Przyczyna tego bylo jak sie okazalo okropna niesprawiedliwosc i ukrywanie faktow przez mojego brata.

1) pomimo iz sad przyznal prawa mnie i moim braciom do tego mieszkania w rownym stopniu, tylko jego nazwisko widnieje w ksiedze wieczystej, a wiec tylko on ma prawa do mieszkania.
2) O powyzszym fakcie sie dowiedzialam w momencie pisania upowaznienia dla ojca, brat mi o tym nie powiedzial, dodatkowo dowiedzzialam sie ze na mieszkanie jest polozona egzekucja (nie placil alimentow).
3) Musialam zaplacic alimenty,obecnie nadal sa toczone rozmowy z jego byla, aby zdjac ta egzekusje. Wydaje mi sie ze jest to koniecznoscia przed splata mieszkania.
4) Cena zdecydowanie bedzie zaanizona,nierealnym jest sprzedanie tego mieszkania po tej kwocie ktora mielismy zalozone.
5) Pani Agentka powiedziala ze po zanizonej kwocie, powinno mieszkanie zejsc w przeciagu 3-6 miesiecy.

Nie wiem czy te srodkowe fakty mozna gdzies dopatrzec w oryginalnym horoskopie, bo w zasadzie nie o brata czy jego podejscie do sprawy lub tez szczerosc wobec nas bylo zakladane pytanie, ale czasami takie smaczki wychodza Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości