Karty Madame Lenormand
#86

slawek_88 napisał(a):Ja już się nie mogę doczekać aż karty przyjdą... kurcze, czuje się normalnie jak kiedyś wiele lat temu jak czekałem na pierwszego tarota hahahha jestem tak samo zielony teraz w temacie XD

Tak się przyglądam i sobie myślę.... bo trochę kiedyś siedziałem w kartach klasycznych i mam mały dylemat... karty klasyczne jak już doczytałem często kłócą się znaczeniowo z obrazkiem i jego wymową... jak wy to faktycznie i praktycznie rozgryźliście, no bo po coś one są... a moja natura dociekliwa każe mi się dowiedzieć Bezradny

Wiesz, ja poniewaz sie nigdy nie poslugiwalam klasykami, to jakos nie do konca zawsze sie nimi wspieram, jak intuicja powie, spojz sie na klasyki, to wtedy tak czynie Uśmiech

Ale wystarczy jak najwiecej wyciagnac z obrazka, bo tutaj jest mnostwo skojazen, do kazdego z tych elementow.

Ja naprzyklad Lisa nie do konca negatywnie interpretuje, dla mnie to spryt i determinacja w osiagnieciu celow. Moze faktycznie nie do konca gra zawsze czysto, ale jakby celem przezycia. Dlatego mi sie kojazy z praca w korporaji Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Madame Lenormand - przez Dagmara.S - 20-12-2014, 21:55
Karty Lenormand - przez marta1806 - 20-09-2015, 20:21
Re: Karty Lenormand - przez Krystyna - 20-09-2015, 20:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości