Prośba o radę - czy to podpięcie energetyczne?
#1

Czesc wszystkim,

Prosze o pomoc i o porade. Od miesiaca otaczaja mnie dziwne zjawiska, czego nie dotkne i w jakimkolwiek miejscu nie jestem cos psuje. W domu w którym wynajmuje pokój w ciągu miesiąca zepsuło mi się parę rzeczy - mp3 sluchalam muzyki - nagle jakies zaklocenia i padła, słuchawki, e-papieros, ladowarka od komorki zaczela szwankowac.Oprocz tego wywalilo cala instalacje elektryczna, gdy zaświeciłam światło w kuchni, pękła cała żarówka i nie prosto bylo naprawic ta instalacje. Zepsula mi sie tez, ladowarka od laptopa, która się spaliła i wywaliła korki, przez to zepsul mi sie takze laptop ( to w ciagu 2 dni), dodatkowo odkad jestem w rodzinnym domu rozchorowałam się. Boje sie uzywac czegokolwiek, bo zaraz takie urzadzenie sie psuje. Od miesiaca slabo tez sypiam i mam problemy w obecnej pracy, do tego stopnia ze mam poczatkowe zalamanie nerwowe. Najciekawszym jest to, ze gdy odezwie sie do mnie jakis mezczyzna ( w sumie 2 ), to urzadzenia wokol mnie sie psuja, po jakims czasie. Nie wiem czy to jakies ostrzezenie od aniołów, że Ci mężczyźni są niewłaściwi ( jeden jest w zwiazku, a drugi jest 10 lat starszy ode mnie), czy też ktoś się do mnie podpiął, pobiera ode mnie pozytywną energie i przez to wszystko wokol psuje.

Prosze o rade co powinnam zrobic i jak uniknac tych negatywnych zjawisk.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości