Slub w 9
#1

Witam cieplo i postaram sie streszczac Oczko
26.01.1972 i 25.06.1968 jak widac oboje jestesmy Jedynkami, ni z tego ni z owego moj Facet zaczyna przec w strone slubu. On wyrywny nie byl ku obraczkowaniu sie bo to typowy buntownik i "outsider", mnie tez spieszno nie jest bo jam Wodnik, wiec wolnosc nade wszystko. Pomimo tego wszystkiego podjelismy decyzje ze chcemy. Chcenie mojej Polowki jest na tyle silne ze juz kupil obraczki a ja mu sru miedzy oczy z nowina "sorry Kochanie ale poczekamy rok prawie bo oboje siedzimy w 9 roku". Nie uzalezniam swojego zycia od Numerologii, jestem raczej czujnym obserwatorem ale w tym przypadku nie chce sie "podkladac" niesprzyjajacym wibracjom skoro po latach jakims dziwnym cudem dwie dominujace Jedynki nauczyly sie kompromisu, jest nam coraz lepiej i nie chce tego schrzanic. Tak wiec slub pod koniec 2015, niechetnie ale sie dostosujemy.
No i tu nareszcie dochodze do sedna mojego postu bo pytanie samo sie narzuca. Skoro 9 jest rokiem podsumowan poprzednich lat, wyciaganiem wnioskow ( jednym z wnioskow mojego Faceta jest chec zeniaczki) to dlaczego slub w Dziewiatce jest niewskazany? Wiem wiem, lepiej nie zaczynac spraw w roku konczacym ale skoro slub jest konsekwencja ostatnich 8-miu lat? ..........
Bardzo ciekawa jestem Waszej opinii
Pozdrawiam cieplo poswiatecznie
Asia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości