Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.
#23

Moi drodzy !
Zaklec z bialej magii jest pod dostatkiem w internecie i niekoniecznie ja je musze tu podawac.Mamy taki watek ,wiec napisalam.Kazdy jest dorosly ,sadze, wiec sam bierze odpowiedzialnosc za to co robi.Ja tez moge napisac ,ze glupota jest to czy tamto,prawda? Ponadto nie chwale sie ,ze zaklecie jest skuteczne, podaje tylko informacje,ze bylo sprawdzone ,a juz kazdy robi jak uwaza.Nikt nie jest dzieckiem i wie co robi.Ja nie jestem odpowiedzialna za innych,ani nikogo do niczego nie zmuszam.Ponadto to nie jest rzucanie urokow ani czarna magia ,bo czarna magia to voo doo.My tu wszyscy prawie zajmujemy sie tarotem i jestesmy katolikami przypuszczam,a kosciol katolicki zabrania stawiania kart tarota i traktuje go jako ksiege szatana,wiec po co to robimy jesli jestemy wierzacy i tarot dla kosciola to czarna magia.Kazdy robi wszystko zgodnie z wlasnym sumieniem i jest za to odpowiedzialny.Posadzanie mnie publicznie na forum o glupote,grozi paragrafem i sprawa w sadze, pomimo ze to jest tylko internet.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości