Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.
#27

Oto zaklęcie, które dziś (a podkreślmy, że dziś właśnie o 16:15 zaczyna się pełnia!) znalazłam na jednej z bardzo interesujących stron internetowych.
Pochodzenie skopiowanego przeze mnie tekstu znajduje się poniżej, ale jeśli nie jest możliwe kopiowanie takiego tekstu i podawanie jego źródła, to przepraszam i w razie potrzeby proszę o usunięcie mojej wypowiedzi.

A oto zaklęcie:

Zapal świecę i kadzidło. Połóż na stole zdjęcia swoje i jego (jej). Medytuj przez chwilę w ciszy i wyobrażaj sobie jego (jej) powrót do ciebie. Zwróć się w myślach do Anioła Stróża i poproś o wsparcie. Następnie złóż obydwa zdjęcia twarzami do siebie i przewiąż czerwoną wstążką oraz swoim włosem. Jeśli masz jakiś fragment jego (jej) bielizny, zawiń w nią zdjęcia i włóż pod poduszkę, na której śpisz. Zasypiając, wyobrażaj sobie jego (jej) powrót do domu, jego (jej) czułość i miłość. Zdjęcia powinny leżeć pod poduszką przez 9 nocy, a ty przez 9 wieczorów rób wyciszające medytacje, połączone z wyobrażeniem spełniającego się życzenia.

UWAGA! Metody czarów miłosnych są nieskuteczne dla tych, którzy chcą rozbić cudzy związek, jak też dla kochanek, opuszczonych przez mężczyznę, który po chwili rozrywki zdecydował się wrócić do żony. (podobnie jak są nieskuteczne dla kochanków, opuszczonych przez mężatkę, aby mogła wrócić do ślubnego partnera). Ważne są intencje! Rozbijanie związku, pragnienie odebrania męża innej kobiecie czy żony innemu mężczyźnie jest czynieniem krzywdy! Biała magia nie działa, jeśli chcemy komuś zaszkodzić! Jeśli mimo to zaryzykujesz, energia czaru odwróci się przeciwko tobie i uderzy w ciebie.

Natomiast można te metody z powodzeniem stosować, by ratować każdy związek (nie jest ważne małżeński czy nie!), jeśli partner, który odchodzi nie jest z nikim innym związany. Mamy prawo walczyć o własne szczęście i o dobro związku czy rodziny.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://magia.portal-duchowy.pl/czary.html">http://magia.portal-duchowy.pl/czary.html</a><!-- m -->
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości