Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Trzcina - Widzę,że jesteśmy w dość podobnej sytuacji. Również chciałabym powrotu do swojego byłego chłopaka, a pierwsze zaklęcie właśnie było z cukrem...po ok 3 tygodniach miał się odezwać ( tak było napisane przy zaklęciu) a w razie niepowodzenia,zaklęcie powtórzyć. i fakt... u mnie się odezwał po ok. miesiącu ( po namowach jego przyjaciół,że zachowuje sie nie fair),ale to nie było coś super,ponieważ to był nasz ostatni kontakt,a mianowicie telefon,kończący wszystko. Nie miał nawet odwagi się ze mną spotkać ( a niby miał tęsknić i nie dostrzegać innych kobiet) o tamtej pory ( 3 miesiące) nie mamy żadnego kontaktu. Czyli u mnie cukier i zdjęcie się nie sprawdziło.

Z tym,że u mnie miłość do niego nie wygasła,a ja z dnia na dzień co raz bardziej rozpaczałam,więc postanowiłam zwrócić się do ,,specjalisty''.
Obecnie czekam na efekt ,rytuału przeprowadzonego przez wróżbitę/ezoteryka. Dostałam nawet nośniki żeby w domu kontynuować to.
Zalogowałam się tutaj na portalu,bo już nie wiedziałam co robić i szukałam porady. Dostałam m.in odpowiedź ,że owym rytuałem mogłam sobie pogorszyć sprawę,jeśli rytuał został źle przeprowadzony. Jedyny efekt jaki zauważyłam,to to,że ja jeszcze bardziej za nim zaczęłam tęsknić,ciekawe czy z drugiej strony działa to podobnie.
Może coś po nowym roku się zmieni i wrócę z weryfikacją,liczę oczywiście na sukces Oczko
Tobie również życzę powodzenia,może Tobie zaklęcie się powiedzie Oczko Buźki

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości