Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.
#29

Mariselko, napisz proszę (bo prawdę mówiąc nie wiem czy w takiej sprawie można zastosować to Twoje zaklęcie, czy raczej nie) czy można coś wyczarować w sytuacji, gdy musimy się pilnie spotkać z mężem, bo jestem jego Pełnomocnikiem Procesowym w sprawie o odszkodowanie od Skarbu Państwa dla niego (czyli wiadomo, że sprawa jest niezwykle skomplikowana i mam przeciwko sobie adwokatów, których ogląda się w TV) i z tego powodu mąż musi pilnie przyjechać do mnie zapoznać się z dokumentami. A dokumentów mam dwie wielkie teczki, więc nie mogę mu tego skserować i wysłać.
I teraz w czym problem: mąż przed chwilą do mnie dzwonił (oczywiście jak zawsze był w pracy i jak zawsze znowu słyszałam jak ląduje mu samolot) i powiedział, że nie wie czy da radę teraz przyjechać w ciągu najbliższych dwóch tygodni z takiego powodu, że znowu pracodawca go gdzieś służbowo wysyła. A wierz mi, Miraselko, że mamy oboje nóż na gardle i sprawa będzie przegrana, jeśli mąż pilnie do mnie nie przyjedzie zapoznac się ze szczegółami sprawy.
Co wobec tego radzisz? Czy to Twoje zaklęcie miałoby tutaj zastosowanie, gdybym minimalnie zmieniła jego treść? Haha, a może powinnam zastosowac jakieś zaklęcie wobec pracodawcy męża :sarcastic: i wyczarować mężowi przynajmniej dzień wolny, a najlepiej w koncu urlop? Lol
A teoretycznie to Twoje zaklęcie dotyczy tego, żeby mężczyzna wrócił, czyli żeby przyjechał, jeśli go nie ma...
Bardzo proszę o Twoje porady. Zawsze się do nich stosuję.
Pozdrawiam :kiss3:
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości