Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

marianna000 napisał(a):Rety niczego nie oczekuje. Kierowałam mój post TYLKO DO OSÓB KTÓRE SKORZYSTALY Z ZAKLECIA. Jeżeli jesteście przeciwko temu zaklęci to po co tu wchodzicie i komentujcie zwłaszcza, ze nie znacie sytuacji ani nic nie wiecie ani o mnie ani o nim.
Nie piszcie do mnie takich rzeczy, proszę o konkretną odpowiedz od osób których ten wątek dotyczy a nie tych które są przeciwko ale i tak lubia narzucać swój tok myślenie , swoje zdanie. Bez urazy. Pozdrawiam


Ja zrobiłam. Zaraz po rozstaniu byłam bardzo zdesperowana i chciałam zrobić wszystko aby on do mnie wrócił. Wtedy byłam przekonana, ze to najlepsze co mogę zrobić. Rezultat? Jeszcze mocniej zdałam sobie sprawę, ze byłam tylko zabawka, która szybko się znudziła. Dobrze i niedobrze bo z jednej strony wzmozyly się ból i cierpienie ale z drugiej strony tozadzialalo jak kubel zimnej wody. W końcu się ocknelam i zaczęłam żyć swoim życiem i być szczęśliwa sama ze sobą. Dzisiaj już bym tego zaklęcia nie zrobiła.
A każdy kontakt z byłym- bo faktycznie czasami go mamy- to ciągle rozdrapywanie lekko zagojonej już rany.
Więc tak jak Ci pisałam, uważaj czego sobie życzysz bo to się może spełnić :/
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości