Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Dla mnie to jasne, czysta teoria za tobą przemawia ... a skoro, nie masz praktyki na innych ludziach, to też nie powinnaś innym doradzać w tej kwestii. Takie jest moje zdanie na ten temat, nie ujmując twoim umiejętnościom. Aby doradzać coś komuś, należy tego doświadczyć, mieć nie tyle wiedzę oczytaną, ale i w praktyce zdobyte doświadczenia też są ważne. Piszesz, że na samej sobie tylko praktykujesz, OK - twoja sprawa, ale dlaczego uważasz, że ma to również przełożenie na inne osoby? przecież każdy z nas jest zupełnie inny? Chcę zauważyć jedną rzecz, ty być może nie widzisz żadnego zagrożenia w takich poradach, ale tak naprawdę nie wiesz, kto ciebie czyta, i w jakim celu wykorzysta te informacje, a zaklęcia ludzie czynią, nie tylko z pozytywną energią - dobroci serca lecz też z negatywną energią - przede wszystkim chęcią posiadania - czegoś lub kogoś.
Cytuję: "Zaklęcie to tylko Formula, którą wypowiadasz. Ryt to wszelkie czynności, które podjelas by pobudzić podświadomość i nakierowac energię. Zawsze są konsekwencje, niezależnie czy to "tylko" ryt czy "tylko" zaklęcie. Uśmiech Jakie konsekwencje to zależy tylko od siły i rodzaju."
Nie zgodzę się z tym co tutaj napisałaś ... Zaklęcie może co prawda być rzucone bez rytuału, ale on sam pozwala na "lepsze" ukierunkowanie tej energii, ma większą siłę. Racja. Natomiast sam rytuał, nie przyniesie nam tak niebezpiecznych konsekwencji, jak zaklęcie samo w sobie wypowiedziane, nawet bez rytuału. Po rytuale, co najwyżej możesz mieć zły humor, który nie siedzi w tobie jak ta rzucona klątwa, no bo czym że innym jest zaklęcie w odbiorze drugiej osoby, na którą robimy ten zabieg? Klątwa zwana również jako przekleństwo , złorzeczenie, jest wówczas, kiedy ktoś wyraził życzenie, że jakaś forma przeciwności lub nieszczęścia będzie spotkać lub dołączy do innej jednostki, jednej lub więcej osób, miejsc lub obiektu. W szczególności, "przekleństwo" może odnosić się do takżdego życzenia lub oświadczenie wprowadzone przez nadprzyrodzoną lub duchową moc, takich jak boga lub bogów, w duchu , czy naturalnej siły , albo też jako swego rodzaju zaklęcia przez magię i czary. W wielu systemach przekonań, samo przekleństwo - zaklęcie (lub z rytuałem), jest uważany za siłę sprawczą w jakiś wynik. Aby odwrócić lub wyeliminować przekleństwo, czasem nazywany "usunięcie" lub "łamanie", wymagają skomplikowanych rytuałów i modlitw. A wiec naprawdę wiesz o czym piszesz?? Masz w pełni tego świadomość, jakich udzielasz publicznie rad ...?? A swoją drogą, jeśli nie praktykujesz na innych... to może tego szukasz na forum, w tym temacie? - tylko przypuszczam - nie osądzam, a więc i też nie czuj się tak jakbym cię oskarżała ...
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości