Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Witam wszystkich Uśmiech
Jestem tu nowa, ale zainteresowanie magią wykazywałam od dawna.
Niedawno rozpadł się mój półtoraroczny związek.. bardzo to przeżywam, bo to miłość mojego życia.
Wiem, że on też ciągle mnie kocha. Ale niestety złe towarzystwo i alkohol jako próby zapomnienia [doskonale wie, że beze mnie jest mu źle, nie jest tak jak powinno być] nie pomagają i On robi tylko coraz większe głupstwa. Mam pewność, że mnie kocha, jest dla mnie wszystkim i jestem w stanie wszystko mu wybaczyć, bylebyśmy tylko do siebie wrócili.. Nie wiem co mam robić, postanowiłam więc pomóc sobie magią. Tak, wiem, słyszałam wszystkie opinie o tym jakie to egoistyczne i niebezpieczne, etc. Tak. Wiem to wszystko. I gdybym nie miała pewności, że mnie kocha, nie robiłabym tego.. Próbowałam już jednego rytuału z tego forum, 9-dniowego, a dzisiaj wypróbowałam zaklęcie podane przez Mariselę i mam nadzieję, że zadziała...
Czy komuś z Was pomogło to zaklęcie? A może znacie jeszcze jakieś? Naprawdę mi na tym zależy, bo nie potrafię bez niego żyć, a wiem i widzę, że on beze mnie też nie daje rady, ale w ramach 'zapomnienia' i udawania, że wszystko jest ok, tylko się stacza... imprezy, dziewczyny na jedną noc.. Wiem jak to wszystko brzmi. Ale kto choć raz kochał kogoś do szaleństwa zrozumie co czuję.

Pozdrawiam!
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości