Portret partnerski
#1

Witam wszystkich forumowiczów Uśmiech

Chciałabym Was prosić o pomoc w interpretacji doniczek partnerskich. Trudno mi interpretować dla samej siebie - nie jestem obiektywna. Myślę , że zwłaszcza pierwsza donica jest interesująca.

1. Mężczyzna zakończył kilkuletni związek ok. rok temu. Powód: "chcę spróbować czegoś innego" i tylko tyle. Kobieta mimo upływu czasu ciągle coś czuje do niego, zrozumiała swoje błędy (zbytnie uzależnienie emocjonalne od niego) i gdyby Los dał jej szansę na zaczęcie od nowa - spróbowałaby jeszcze raz. Obecnie brak kontaktu, ponieważ "kolegowanie" się po tak intensywnym związku było zbyt bolesne dla kobiety i poprosiła mężczyznę o brak kontaktu o ile nie będzie chciał wrócić. Może jednak jest mi pisana wspólna przyszłość po transformacji i zrozumieniu błędów?

Wspólna doniczka:

poz.1 Cesarzowa
poz. 2 Moc
poz.3 Świat (-----> zwłaszcza świata tutaj nie rozumiem. To szansa na ponowne rozpczęcie związku? Czy raczej każde z nich będzie szczęśliwe w innym związku?)
poz.4 Równowaga
poz.5 Koło Fortuny
poz. 6 Kapłanka
Misja: Śmierć
Środki: Śmierć


2. Poznali się przypadkiem. Ogromna chemia, wspólne zainteresowania, pożądanie. Mężczyzna nie chce się deklarować. Kobiecie zależy i dałaby szansę tej relacji, ale nie wie czy są szanse na coś więcej niż gorący romans. Nie wygląda mi to na jakąs relację na całe życie. Pomożecie wyjaśnić?

Wspólna doniczka:

poz. 1 Kapłanka
poz. 2 Sprawiedliwość
poz. 3 Głupiec (i tu nie rozumiem... Czy to znaczy, że pisane im jest dziecko???)
poz. 4 koło fortuny
poz. 5 sprawiedliwość
poz. 6 Księżyc
misja: koło fortuna
środki: cesarz.

.......
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości