Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#1

Zwracam sie z prosba do wszystkich chetnych do wziecia udzialu w ANONIMOWEJ ankiecie na ponizszy temat zwiazany z VI I XII domem astrologicznym. Pytanie ankietowe:

Jakie sa Wasze ukochane zwierzeta ?

a/ Male zwierzeta , ktore Was zawsze przyciagaly (odpowiednik VI domu astrologicznego)
b/ Duze zwierzeta , ktore Was zawsze przyciagaly (odpowiednik XII domu astrologicznego)

Do udzielenia odpowiedzi potrzebne jest zrobienie horoskopu urodzeniowego , ktory anonimowo sporzadzicie sobie za friko tutaj:

http://www.astro.com/

Nastepnie nalezy zlokalizowac swoj natalny dom 6 i 12 i sprawdzic - w jakim znaku zaczyna sie dom 6 , a potem w jakim znaku zaczyna sie dom 12 horoskopu (jesli jest wiecej znakow w jednym domu to tez mozna to podac).Byloby super gdyby Wam sie chcialo wpisac planete(y) ktore sa w tym domu jesli tez tak jest.

Prosze o udzielenie odpowiedzi w nastepujacej kolejnosci:

1/ Dom VI : znak (i) , planeta (y)- male zwierzeta ,ktore kochacie
2/ Dom XII: znak(i) , planeta (y) - duze zwierzeta ,ktore kochacie


Z gory serdecznie dziekuje za kazda odpowiedz , sluzy ona poszerzeniu wiedzy o tych domach, mam nadzieje ze nie tylko dla mnie ... Buźki
Mam nadzieje ze , nie jest to zbyt skomplikowane zadanie... Uśmiech

Zobaczycie czy Wasze odpowiedzi sie pokrywaja, jesli chodzi o charakterystyki domow.... Rotfl

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości