Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#3

madrugada napisał(a):Hej hej Uśmiech

Oba domy mam puste, DOM VI zaczyna mi sie w Blizniakach, kocham ogolnie absolutnie wszystkie zwierzaki, czy to sa weze, czy skorupiaki, czy pajaki. Koty to zwierzeta, ktore mi towarzysza przez cale zycie, oraz czesto mialam gryzonie. Nie jestem wielka fanka psow natomiast, lubie, ale nie posiadam, z checia sie z nimi pobawie, ale jako towarzysze zycia mniej niz koty Uśmiech Moze jakbym miala dom z ogrodem to bardziej. A jesli mialabym miec to jakiegos pasterskiego Uśmiech

Dom XII to oczywiscie Strzelec i Jowisz, no i znow uwielbiam zwyczajnie koty wszelkiej masci i wielkosci. Wydry, i ogolnie raczej drapiezcy.

Ze zwierzat morskich najbardziej lubie zolwie.

Jowisza i Merkurego mam w koniunkcji w domu 8 lub 9 zalezy od systemu domow Uśmiech


Bardzo dziekuje za odpowiedz...ciekawe, bo Bliznieta to znak wszechstronnosci i interesuje je doslownie wszystko...W domu XII sa duze zwierzeta, takie cos jak kon lub wieksze...Cos Ci sie nasuwa jesli chodzi o ten rozmiar ???

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości