Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#17

Masław napisał(a):Co do zwierząt nie robi mi to różnicy. Lubię większość zwierząt. Nie jestem jakoś zakochany ale i nie zniechęcony. Stosunek życzliwy.
Mam kota a właściwie dzierżawię kota do spółki (czytaj kot pojawia się na głaskanie i jedzenie). Teraz doszedł pies (szczeniak rasa mix, wielkość mały- nie mylić z miniaturką). W domu jest też chomik. Lubię patrzeć przez okna na ptaki.

No to tak ja to widze:

Dom VI w Byku oraz Bliznietach, a XII w Skorpinie i Strzelcu. Wszystkie cztery zywioly prawie po rowno i demokratycznie rozlozone na wszystki domy, ale w XII domu jest Uran. Zyczliwy stosunek zapewnia Wenus wladajaca Bykiem , a poniewaz masz kilka zwierzatek w domu tzn. ze Wenus jest opiekuncza i masz do nich staly i cieply stosunek (Byk - Skorpion znaki stale). Uran w XII domu to ptasia wolnosc za oknem...W ogole Uran to taki troche nieprzewidywalny i ekscentryczny , a w Skorpionie daje nostalgie do zwierzat wolnych i niezaleznych...Ale lepiej trzymac zwierzatka niezalezne (typu kot co chadza swoimi drogami) lub takie co maja minimalne wymagania opiekuncze...

Bardzo dziekuje, fajnie sie to czyta... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości