Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#30

Essa napisał(a):Ciekawe... a więc u mnie jest tak:

1/ Dom VI : cały w znaku raka, tu brak planet (Księżyc w domu I przebywa w Rybach)
2/ Dom XII: cały w znaku Koziorożca i tu też brak planet (Saturn jest władcą mojego horoskopu, przebywa w domu 8 w Skorpionie).

Z małych zwierzaczków szczególnie lubię rybki akwariowe (od dziecka). Chyba ze względu na to, że akwarium mnie bardzo uspokaja.
Z dużych kocham zwłaszcza słonie.
Mam nadzieję, że pomogłam Uśmiech Uśmiech

Bardzo dziekuje za ten post.. Kwiatek ....Widze, ze lubisz nie tylko zwierzeta , ale i astrologie...Dom VI w Raku i z Ksiezycem w Rybach w d. I tzn. ze wode masz "'we krwi" tuz pod skora...Akwarium tutaj pojawia sie nieprzypadkowo....Zreszta na karcie tarotowej Ksiezyca sa widoczne odnosniki do znaku Raka dosyc jednoznaczne...
Saturn wladajacy Koziorozcem to bardzo typowe dla zwierzat wielkich , takich jak slonie...Slonie wykazuja sie niebywala inteligencja i sa bardzo pamietliwe...To tez oznaka Saturna bo Saturn lubi duze a nawet olbrzymie zwierzeta i jest to planeta madrosci zyciowej...
Saturnowym symbolem ambicji jest kozica gorska... Tak

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości