Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#32

Hyacynt napisał(a):Bardzo dziekuje za ten post.. Kwiatek ....Widze, ze lubisz nie tylko zwierzeta , ale i astrologie...Dom VI w Raku i z Ksiezycem w Rybach w d. I tzn. ze wode masz "'we krwi" tuz pod skora...Akwarium tutaj pojawia sie nieprzypadkowo....Zreszta na karcie tarotowej Ksiezyca sa widoczne odnosniki do znaku Raka dosyc jednoznaczne...
Saturn wladajacy Koziorozcem to bardzo typowe dla zwierzat wielkich , takich jak slonie...Slonie wykazuja sie niebywala inteligencja i sa bardzo pamietliwe...To tez oznaka Saturna bo Saturn lubi duze a nawet olbrzymie zwierzeta i jest to planeta madrosci zyciowej...
Saturnowym symbolem ambicji jest kozica gorska... Tak
To prawda, uwielbiam wodę pod każdą postaciąUśmiech
Nie wiedziałam, że Saturn jest typowy dla wielkich zwierząt Uśmiech ale to prawda, że lubię zwierzęta, które zachowują się jakby miały "stare dusze" i mają mądre oczy. Zazwyczaj są to właśnie większe psy, konie czy dzikie zwierzęta.
Słonie urzekły mnie tym, że mają wyjątkowo silne więzi rodzinne, jak jedno z nich umiera, to drugie obchodzi żałobę a całe stado odprowadza umierającego, robią specjalny krąg i czekają aż "odejdzie". Okazują sobie też wiele czułości, przywiązania (zwłaszcza słonice słoniątkom), matki oddają życie za swoje potomstwo. Pamięć mają bdb to prawda Uśmiech
O kozicach mało wiem, przyjrzeć się muszę tej sprawieOczko)
Ps. Tego Saturna mam w koniunkcji z Plutonem... nie wiem czy to ma tutaj znaczenie... Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości