Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#38

Wildwood napisał(a):1/ Dom VI : panna, waga, skorpion (i) , planeta (y): wenus, ceres (waga), pluton (skorp). Kotki najbardziej, od dziecka byłam kociarą. Ogólnie już jako dorosła osoba nie jestem taką fanką zwierząt niż jak byłam dzieckiem.
2/ Dom XII: znak(i): ryba, baran, byk, planeta (y): jowisz (ryba), prozerpina (baran) - Duże zwierzęta raczej mogą mnie tylko fascynować, ale o jakiejś miłości do nich mówić nie można. Duze koty (w końcu zodiakalny lew), wilki. Jelenie i sarny za ich urodę i wdzięk. Ogólnie to boję się zwierząt, duże ptaki mnie przerażają i wszystko co pełza.

I znowu mamy os Panna - Ryby na linii domow VI - XII , czyzby to byl tylko zbieg okolicznosci ? - chyba jednak nie...Ponawia sie zatem charakterystyczny dla d. VI obraz malych zwierzat w kontekscie lubie i przygarniam (d. VI) vs. boje sie i podziwiam (d.XII)...wenus w Wadze jest silniejsza od plutona w skorpionie, przy koncu domu VI...Pojmany znak Barana w d. XII i Wagi w d. VI zamyka ujscie na uzewnetrznienie sie cech indywidualnych zwierzat, raczej tylko fascynacja nimi...To co pelza po ziemi, to skorpioni wstret Plutona...

Bardzo dziekuje za wypelnienie ankiety Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości