Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#43

patrycja_as napisał(a):Dom VI początek strzelec do koziorożca, a tam księżyc (w koziorozcu) wenus z Neptunem w koniunkcji w strzelcu, dom XII pusty z początkiem w bliźniętach (merkury w skorpionie w koniunkcji ze słońcem) do raka.
Zwierzaki to psy, psy i jeszcze raz psy. W domu od zawsze były psy. Najbardziej lubię duże, owczarkowate albo dogi ale i tak każde uwielbiam bez względu na wygląd i rozmiar. Poza tym mam wrażenie ze mam z nimi dobry kontakt, jakoś intuicyjnie je wyczuwam i one lgną do mnie. Jestem też bardzo wrażliwa na punkcie ich krzywdy, bardziej niz innych zwierzat. Z bardziej egzotycznych fascynują mnie słonie i małpy.

Bardzo dziekuje za tak obszerne informacje astrologicznego opisu...To bardzo objasnia sytuacje w domach...No wiec po kolei:

Dom VI: Os domow VI-XII osadzona w Strzelcu - Wodniku , ale cala sprawa rozgrywa sie wokol Ksiezyca w Koziorozcu w tymze VI domu. Koziorozec ktorym wlada Saturn preferuje wieksze zwierzeta , a skoro jest to dom zwierzat mniejszych (a takze psow) to preferencja jest w kierunku duzych psow...Ksiezyc u kobiet wywoluje efekt macierzynskiego przywiazania emocjonalnego, stad i tak silne przywiazanie. Jednoczesnie koniunkcja Wenus oraz Neptuna w Strzelcu (mniemam ze blisko szczytu d. VI) daje rowniez wyjatkowa sensytywnosc na psie instynktowne zachowania wyczuwane przez te zwierzeta z wielka latwoscia oraz na krzywdy im wyrzadzane - Wenus to wladczyni Wagi (znaku sprawiedliwosci, a w Strzelcu jeszcze mocnej jest to zaznaczone w kierunku konserwatyzmu pogladow ), zas Neptun daje szczegolna sensytywnosc emocjonalna.

Dom XII: Tak silne obsadzenie d. VI powoduje preferencje w kierunku malych zwierzat , ale Ksiezyc w Koziorozcu daje zainteresowania np. sloniami, co juz tu bylo opisywane w przypadku d. XII. Zas malpa to zwierzeta blisko spokrewnione z Wodnikiem , bo sa niemal tak inteligentne jak delfiny , ale i nieprzewidywalne w zachowaniach stadnych (typowe wodnikowe zachowania o wspolnych celach przetrwania w grupie z przewodnikiem stada, ich wodnikowym "prezydentem".. Rotfl ...).

Bardzo dziekuje za wypelnienie ankiety... Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości